Dom – Technogym

Dom

Domowa siłownia

Sprzęt fitness do Twojego domu

Planują Państwo stworzyć wymarzoną siłownię w domowym zaciszu?

Technogym dostarczy sprzęt z najwyższej półki i zagwarantuje luksus podczas ćwiczeń dzięki najnowszej technologii i niepowtarzalnemu designowi. Dzięki temu, że wykonywanie ćwiczeń na urządzeniach Technogym jest łatwe i bardzo przyjemne, szybko zobaczą Państwo efekty swojej pracy. Tworząc przestrzeń treningową we własnym domu, możliwe jest szlifowanie formy w każdej chwili – nie ogranicza Państwa grafik zajęć czy godziny otwarcia klubu.

Bieganie

Dlaczego biegamy? Najczęściej dlatego, aby schudnąć, poprawić swoją wydolność, ale też po to, aby oderwać głowę od codziennych problemów. W Technogym doskonale znamy odczucia początkującego, jak również wymagającego biegacza, poszukującego nowych wyzwań. Nasze bieżnie są w stanie spełnić oczekiwania i potrzeby różnych użytkowników. Wszystko to w zaciszu własnego domu.

Jazda rowerem

Niezależnie od tego, czy rower jest Twoją pasją, czy też potrzebujesz bezpiecznego treningu o ograniczonym wpływie na stawy, Technogym oferuje szerokie ofertę rowerów do użytku domowego. Nasze rowery stacjonarne zapewniają najbardziej realistyczne odczucia z jazdy i pomagają się zmotywować, dzięki nieograniczonym możliwościom rozrywki. Zacznij odkrywać nowe drogi z Technogym.

Trening funkcjonalny

Trening funkcjonalny imituje czynności wykonywane przez nas w codziennym życiu. Dzięki niemu, możesz pracować nad swoją siłą, koordynacją ruchową, równowagą i elastycznością. Ciesz się dobrą sprawnością fizyczną, trenując tak, jak lubisz w zaciszu własnego domu.

Trening siłowy

Trening siłowy ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie, kondycję i samopoczucie. Dzięki urządzeniom Technogym możesz skomponować efektywny trening siłowy w zaciszu własnego domu, wzmocnić swoje plecy, poprawić postawę i pozbyć się wielu dolegliwości związanych z siedzącym trybem życia.