Referencje – Technogym

Referencje

Referencje

Markę Technogym doceniają Klienci, którzy kochają elegancję, design i wysoką jakość wykonania sprzętu. Jednak współpraca z nami to nie tylko sprzęt. Klienci doceniają nasze indywidualne podejście do każdej inwestycji, profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia - od zaprojektowania przestrzeni, poprzez doradztwo i pomoc w formalnościach, aż po współpracę marketingową. W tym miejscu prezentujemy referencje wybranych Klientów i partnerów, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Z przyjemnością rekomendujemy ITP S.A. jako solidnego partnera biznesowego. Wyposażenie naszej Pracowni Badań Wysiłkowych w nowe urządzenia Technogym Pure Strenght stworzyło możliwość realizowania złożonych testów wysiłkowych z naciskiem na ich aspekt siłowy, co bezpośrednio przekłada się na jakość suplementów oferowanych adeptom sportów siłowych, sylwetkowych i wytrzymałościowych. Sprzęt spełnia najwyższe wymagania estetyczne, ale przede wszystkim jakościowe. Zespół Technogym zawsze chętnie służy wsparciem szkoleniowym i serwisowym.

Piotr Kaczka, Kierownik Działu Badań i RozwojuPragniemy wyrazić słowa uznania i podziękowania za miłą i fachową współpracę z zespołem Technogym przy stworzeniu kameralnej sali fitness w MASURIA ARTE. Mamy już pierwsze opinie naszych gości, którzy zgodnie twierdzą, że dobrane urządzenia znakomicie się uzupełniają i pozwalają na ciekawy i urozmaicony trening.

Jolanta Pietek, Masuria ARTEJuż od samego początku współpracy z Technogym, otrzymaliśmy od firmy pomoc zarówno w zakresie doboru sprzętu, jak i szkoleń pracowników. Jakość urządzeń jest bardzo wysoka, zarówno sprzętów cardio, jak i maszyn z serii Kinesis, a korzystanie z nich jest przyjemnością dla ćwiczących. Dzięki systemowi MyWellness, standard klubu jest bardzo wysoki, a trening dla klienta staje się łatwiejszy i bardziej przystępny. Przed rozpoczęciem pracy ze sprzętem oraz systemem MyWellness wszyscy pracownicy zostali szczegółowo przeszkoleni z zakresu działania urządzeń oraz systemu. Dodatkowo, Technogym stale kontaktuje się z nami i udziela wszelkiej pomocy w razie jakichkolwiek wątpliwości. Szczerze polecamy współpracę z Technogym!

Justyna Gulmantowicz, Manager Centrum Treningu Fit Perfect w OlsztynieLadies Gym to klub sportowy dla kobiet, świadczący najwyższej jakości usługi w dziedzinie zdrowia i sportu. Urządzenia hydrauliczne serii EASYLINE marki Technogym, oprócz ergonomii i skuteczności działania, charakteryzują się eleganckim i stylowym wykończeniem. Usługi serwisowe Technogym są niezawodnym wsparciem w realizacji celów naszych klientek. Z przyjemnością możemy zarekomendować tę firmę.

Mikołaj Zdunek, Prezes ZarząduJesteśmy dumni, że możemy zaproponować naszym klubowiczom wyposażenie tak innowacyjne i doskonałe technicznie jak Technogym. Sprzęt cardio i siłowy z platformą MyWellness Cloud to przeskok jakościowy i technologiczny. Połączenie sprawdzonych standardów jakościowych i nowoczesnej myśli technicznej wszystko podane w nietuzinkowej formie. Jesteśmy przekonani, że zaspokoi nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wykorzystanie platformy MyWellness w Vera Sport, przyczynia się do zaangażowania naszych klubowiczów, wpływa na efektywność pracy trenerów i ułatwia menedżerom wykonywanie ich codziennych obowiązków. Jesteśmy jedynym miejscem w województwie łódzkim z tak zaawansowanym i wyśmienitym jakościowo wyposażeniem. Dysponujemy kilkoma różnorodnymi liniami dzięki czemu sprostamy wymaganiom zaawansowanym atletom, kulturystom, trójboistom jak i użytkownikom początkującym i kobietom. Zapraszamy do testowania - Vera Sport Łódź!

Mateusz Stypułkowski, General Manager Vera SportGoście hotelowi korzystający ze strefy fitness w HERBARIUM HOTEL & SPA, bardzo zachwalają sprzęt TECHNOGYM. Cieszymy się, że wraz z opinią gości możemy rekomendować i polecać sprzęt innym użytkownikom - zarówno tym profesjonalnym, jak i tym uprawiającym sport rekreacyjnie. Z opinii klientów – a one są najbardziej wiarygodne - wynika, że jest to sprzęt bardzo dobrej jakości, pracuje cicho, płynnie i przy tym bardzo fajnie się prezentuje. Ćwiczenia na nim są dużą przyjemności, a to za sprawą bardzo intuicyjnej obsługi.

Grzegorz Brożek, Sales & Marketing SpecialistJesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i dumni, że możemy zaproponować naszym gościom siłownię ze sprzętem firmy Technogym. Według opinii naszych gości, posiadamy jedną z najlepiej wyposażonych siłowni na naszym terenie, a to za sprawą szerokiej gamy i wysokiej jakości sprzętu. Dzięki szczegółowemu opisowi na każdej z maszyn, sprawdza się nie tylko dla profesjonalistów, lecz także dla osób mających pierwszy kontakt z siłownią. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić zakup sprzętu firmy Technogym.

Janina Bacza, Właściciel Dworu Kresowego w RadymnieDecyzja o realizacji inwestycji w jedną z najdynamiczniej rozwijających się branży na świecie - fitness i wellness - była naturalnym etapem rozwoju życiowej pasji, która towarzyszy nam od lat. Tą pasją jest aktywny styl życia i spędzania wolnego czasu. Oprócz pasji konieczne było oczywiście opracowywanie i analiza modeli biznesowych, badanie rynku, ocena ryzyka, itd. Mając opracowany model biznesowy, istotnym było dokonać wyboru partnerów i dostawców poszczególnych urządzeń i wyposażenia. W tym celu odwiedziliśmy dziesiątki najlepszych klubów w Europie oraz kolebce fitnessu - USA. Wniosek był tylko jeden - żaden z producentów sprzętu fitness poza firmą Technogym nie oferuje rozwiązań mogących sprostać współczesnym trendom i naszym wymaganiom w zakresie nowoczesnego fitnessu. Dlaczego tak uznaliśmy? Przede wszystkim ze względu na innowacyjność proponowanych przez markę rozwiązań (m.in. technologia Technogym MyWellness System tzn. trening inteligentny) i interaktywność, która zapewnia system UNITY dający możliwość oglądania telewizji, korzystania z Internetu czy odbierania poczty w trakcie ćwiczeń. To wszystko w połączeniu z unikalnym designem i współpracą marketingową, które zaoferował nam dystrybutor, sprawiło, że nie mogliśmy wybrać inaczej.

Kamil Kawecki, Manager klubu LIFEAGE Premium Wellness ClubPrzygotowując się do realizacji przedsięwzięcia, jakim było stworzenie strefy fitness w naszym Hotelu Bonifacio, podróżowałem po Europie w poszukiwaniu inspiracji. To, co szczególnie przykuło moją uwagę, to fakt, że w tych największych i najbardziej prestiżowych obiektach zawsze spotykałem się ze sprzętem Technogym. Odkryłem, że jest to przede wszystkim bardzo zróżnicowany sprzęt – nie tylko dla profesjonalistów, ale też dla ludzi, którzy uprawiają sport rekreacyjnie – czyli de facto moich klientów. Dużym plusem jest to, że Technogym nie stoi w miejscu i cały czas opracowuje różne udogodnienia i rozwiązania technologiczne (np. system UNITY dla urządzeń cardio), które sprawiają, że ćwiczenia na urządzeniach są jeszcze przyjemniejsze dla użytkowników. Nie sposób nie wspomnieć też o ich unikalnym designie, który zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji.

Maciej Szpot, Właściciel Hotelu Bonifacio Spa & Sport Resort