Stwórz siłownie w biurze – Technogym

Stwórz siłownie w biurze

Stwórz siłownie w biurze

Droga do zdrowego stylu życia zaczyna się w pracy

Przewlekłe choroby i zwolnienia z pracy kosztują firmy ogromne pieniądze. Absencja pracownika powoduje realne straty i jest dużym problemem organizacyjnym dla pracodawcy. Choroby i złe samopoczucie pracowników ma również istotne znaczenie dla ich produktywności i motywacji do pracy. Zdrowy pracownik = zadowolony pracownik.

Możemy usiąść i patrzeć, jak to się dzieje, ale możemy coś z tym zrobić. Uświadomienie sobie niezdrowych nawyków i związanego z nimi ryzyka w Twojej organizacji to początek podróży: zmiana zachowania jest celem podróży. Tworząc strefy fitness bezpośrednio w miejscu pracy możemy w prosty sposób przeciwdziałać chorobom i problemom zdrowotnym, a także zyskać istotny benefit pracowniczy, który pozytywnie wpłynie na motywację do pracy. My wiemy jak to zrobić.

Propozycje aranżacji


INNOWACYJNY TRENING GRUPOWY BIOCIRCUIT

Na BIOCIRCUIT™ składa się z 12 urządzeń: 6 maszyn cardio i 6 maszyn siłowych albo od 9 - 12 maszyn siłowych. To nie tylko inteligentny sprzęt, ale także przebadana i sprawdzona metoda treningowa oraz zestaw ćwiczeń dopasowany do różnych celów treningowych. Specjalna aplikacja prowadzi użytkownika przez trening na maszynach bazując na jego predyspozycjach i preferencjach.